Palusalu Aiad OÜ tegeleb eraaedade kujundamise ja hooldusega. Oleme seadnud omale eesmärgiks rikastada Eestimaa aedu inglise aiakultuuriga.

Meie kujundatud aias paneme suurt rõhku taimede kokkusobivusele ning nende dekoratiivsusele terve aasta jooksul.

 

Palusalu Aia tüüpi aiast leiab igal aastaajal midagi põnevat ja vaatamisväärset.


Taimekoosluste kujundamisel pöörame suurt tähelepanu looduslikule faktorile – taimevalik loodusliku koosluse seisukohast lähtuvalt (kasvukoht, putukad, linnud, taimekahjurid...).


Planeeritud väikerajatiste ja sillutiste rajamisel teeme koostööd teiste Eesti selle ala spetsialistidega, et saavutada võimalikult kvaliteetset tulemust.


Kujundamisel arvestame kliendi soovide ja olemasolevate ja/või kavandatavate tingimustegaühiselt leiame ideaalse lahenduse ainulaadse, atraktiivse ja samas funktsionaalse aia jaoks.


Peale aia rajamist pakume kliendi aiale spetsiaalset hooldust: nii istutusalade hooldust, puude ja põõsaste üld- ja spetsiaallõikust (bonsaid, erinevad vormilõikused, viljapuud) kui ka muru spetsiaalhooldust.


Teostame aia rajamist ja -hooldust tunnihinna või hinnapakkumise alusel.

Joonistame aiakujundusplaane või soovi korral üksikuid peenarde istutusplaane.

Kõigile aiahuvilistele, kes soovivad ise oma aeda rajada ja aiahooldusega tegeleda, pakume erialaseid seminare ja õppepäevi. Samuti on võimalus õppida aiateadmisi ja aiakujundamist internetivahendusel! Online koolitused leiad www.palusaluaiad.thinkific.com

@2018 by Palusalu Aiad OÜ | Aiakujundus & -hooldus | maria@palusaluaiad.ee | 64412 Eesti

  • Facebook B&W
Palusalu Aed

Aia õiteilu juunis 2015

Go to link