Eraaedade kujundamine ja hooldus. Saad ka enda aia muuta Inglise stiilis lopsakaks, kauaõitsevaks ja efektseks õitemereks! Nii aitad lisaks kaasa Eestimaa aedade kaunimaks muutmisele ja kasulikele putukatele toidulaua loomisele.

Saad omale aia, milles taimed omavahel kokku sobivad ja mis on terve hooaja jooksul efektne. Anna oma soovidest teada ja aitame Su uue aia paberil valmis joonistada!

 

Oma tulevasest aiast leiad igal aastaajal midagi põnevat ja vaatamisväärset.

Sinu uue aia või peenra taimed sobivad täpselt nendele mulla- ja valgustingimustele, mis on praegu Sinu aias, see aitab Sul hiljem kokku hoida veelgi rohkem aega ja raha - Sa ei pea taimede eest eriliselt hoolitsema (kui nad on korralikult juurdunud) ja ei pea neid igal aastal välja vahetama. Samuti on Sinu aed hooldusvabam, sest umbrohtudele ei jää lihtsalt ruumi!


Sinu soovid ja olemasolevad tingimused on ainulaadse, kauni ja funktsionaalse aia aluseks! 


Peale aia rajamist saad tellida oma aiale spetsiaalse hoolduse:  istutusalale ja peenardele, puudele ja põõsastele, viljapuudele või murule. Oled näiteks unistanud pikalt aiabonsaist? Kas tead, et selle saaks kujundada ka mõnest olemasolevast puust? See on ka Sinu aias võimalik!

Saad omale tellida terve aia kujundusplaani või soovi korral üksikuid peenra istutusplaani. Kuna Sinu aed on ainulaadne ja eriline, saada palun eelnevalt veidi infot (suurus, fotod, asukoht) sobiva pakkumise koostamiseks.

Kui soovid oma aeda iseseisvalt kujundada ja rajada, tutvu online-koolitustega siin: www.palusaluaiad.thinkific.com

@2018 by Palusalu Aiad OÜ | Aiakujundus & -hooldus | maria@palusaluaiad.ee | 64412 Eesti

  • Facebook B&W