Meie meeskond koosneb eriharidusega motiveeritud kujundajatest. Töötame täieliku pühendumisega kliendile sobiliku aiakujunduse leidmise ja teostamise nimel.

Maria Palusalu

Maria Palusalu on maastikuarhitektuuri haridusega ja umbes 19 aastase haljasalade rajamise ja hooldamise kogemusega aiakujundaja. Tema tegeleb eelkõige ettevõtte organisatoorsete ülesannete, asjaajamise, hinnakalkulatsiooni, hinnapakkumiste koostamise ja ettevõtte juhtimisega.

Reet Palusalu

Reet Palusalu on pikaajalise kogemusega kompetentne aiakujundaja, kes on tegelenud selle alaga üle 30 aasta. Ta tegeleb ettevõttes aedade kujundamise, rajamise, aiahoolduse ja klientide nõustamisega. Reet viib läbi seminare ja õppepäevi, jagades oma pikaajalist kogemust.

Falk-David Palusalu

Falk-David Palusalu on puukooliaedniku ja maastikuehituse haridusega ning vähemalt 18 aastase kogemusega aednik, kes tegeleb aedade rajamise ja hooldamisega. Tema erioskuste hulka kuuluvad puittaimede spetsiaalsed lõikused (viljapuud, bonsaid, erinevad vormilõikused, hekid) ja loov lähenemine probleemide lahendamisel.

@2018 by Palusalu Aiad OÜ | Aiakujundus & -hooldus | maria@palusaluaiad.ee | 64412 Eesti

  • Facebook B&W